GetClients - riadenie vzťahov so zákazníkmi

riadenie vzťahov so zákazníkmi


O spoločnosti

Robíme to, čo nás baví, a je to vraj vidieť!

Firmu vedieme vo dvojici – na slovenské pomery je to taký nezvyčajný model, ale koniec koncov, presne taký je aj náš prístup ku klientom. Na nič sa nehráme, z postele vstaneme aj pre dobrovoľnícku prácu, dodávateľov si starostlivo vyberáme a faktúry im platíme obratom. Ešte stále veríme, že ak sa k nim budeme správať slušne a férovo, pomôžu nám vyčariť úsmev na tvárach našich klientov. Sú pre nás totiž rovnako dôležití ako klienti.

getClients - O spoločnosti

O nás

Nech sme sa snažili akokoľvek, kombináciou našich mien nevznikol žiadny zmysluplný a chytľavý názov. Rozhodli sme sa preto potlačiť svoje egá a posunúť do popredia zákazníka. Aj tak sa všetky naše služby točia okolo neho. A tak vznikla firma s názvom getCLIENTS.

Robíme to, čo nás baví, a je to vraj vidieť. Medzi nami, klienti najčastejšie oceňujú náš ľudský prístup a promptné a ústretové riešenie ich požiadaviek. A keďže už viete, že firmu vedieme vo dvojici, tak isto chápete, že tento príjemný pocit majú znásobený dvoma.

Veľkú časť našich služieb tvorí navrhovanie, príprava a realizácia rôznych typov podujatí. Nezáleží na mieste, rozpočte či formáte, každý klient má svoje očakávania (a predstavy), ktoré sa snažíme naplniť.

Niektorí klienti sa rozhodli kráčať s dobou a prerobiť svoju komunikačnú stratégiu. Chcú zohľadniť najnovšie trendy a zaujať mladú generáciu. A keďže sme naučené hľadať tie najvýhodnejšie riešenia a nebrať tie, čo sa ponúkajú ako prvé, máme výsledky.

Vieme, že ak sa rozhodnete nás osloviť, tak hľadáte „niečo“, čo by vám pomohlo zlepšiť a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi. Ak ste len na začiatku cesty, ukážeme vám smer a spôsob, či už je to event, alebo komunikačná stratégia.

Sme členkami Americkej obchodnej komory v Slovenskej republike.

Lenka Iľanovská

Lenka Ilanovska

„Lenka je baba, s ktorou ma už 14 rokov baví vymýšľať a realizovať nové nápady. A to sme ich spolu za tie roky vymysleli dosť! Biznis partnerka, ktorej bezvýhradne dôverujem. Človek, ktorý drží svoje slovo a robí presne to, čo hovorí.

Človek, s ktorým sme pri založení firmy nepodpisovali žiadnu „dohodu“, pretože obidve veľmi dobre vieme, že koniec priateľstva by bol väčšou stratou ako koniec firmy. A preto nám to funguje.“

- Katarína

Katarína Podracká

Katarina Podracka

„Po rokoch sa vraj partneri na seba začnú podobať, na moju škodu, toto bude výnimka z pravidla. Dobré partnerstvo však nie je o podobe – je skôr o tom, v čom sa dopĺňame. A nám to väčšinou presne takto funguje. Katarína je mamina na plný úväzok, a tak má božskú trpezlivosť.

Detaily ju moc neberú, excelovské tabuľky ešte menej, ale ak chcete vymyslieť niečo unikátne, je tým najlepším partnerom do diskusie. Posúva veci dopredu. Pre mňa osobne nie je len Dôvodom, prečo som sa pustila do podnikania, ale aj vzácnou priateľkou.“

- Lenka

S firmou getCLIENTS sme spolupracovali na pre nás špecifickom a výnimočnom projekte v oblasti, kde sme mali nulové skúsenosti. Ich prístup bol vysoko profesionálny, boli ústretoví, nápomocní a najmä veľmi trpezliví. Výsledok bol prínosný a boli sme s ním nad naše očakávania spokojní. Škoda, že sme sa k podobnej príležitosti odvtedy nedostali, spoluprácu by sme si určite radi zopakovali.

ESTEN s.r.o., Košice